![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgHo8Ml-wRoA29KuwyvAeXGwjn25XWXnxiAN2WOjn4VSDLOVAt9oYyH6RSns2IUJ_0mbSllte6V34rDndSz_WbHfUn1AcYyB4aZFZU5yrOeQLdXxEGrKm_Wrew28ZGLyJGaIUVTF8kbAWk/s400/august+18+004.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiZtcTbzT542_MQEXo3OS7UKADWubt0DJkGxb7jmGlBQvibBoKzqH1WcLilWqdAB5tjT_dhmjcDri3rBA2ranK5sopTH4BEtRE3V3pU1ovRWzGUh3NSnf1IRLij7j8ysOHrwdmBsUY0IC0/s400/august+18+003.jpg)
With school starting next week, I wanted to make sure I had plenty of cereal and breakfast items stocked up for Lindsay. I know it is hard to believe but the cool weather will be coming right around the corner so I wanted to buy the kleenex while I could get it at a good price. My trip consisted of:
6 Scotties Tissue
1 Schick Razor
1 Schick Gel
2 Life Cereal
4 Instant Oatmeal
2 Fruit Cups
My total was $6.74 with tax
No comments:
Post a Comment